Odjel za zdravstvene studije

Sistematski pregled studenata 1.godine preddiplomskog studija sestrinstva

OBAVIJEST ZA SISTEMATSKE PREGLEDE STUDENATA PRVE GODINE  AK. GOD. 2018/2019 ZA STUDIJSKU GRUPU PREDDIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA SESTRINSTVA

( JEDNOPREDMETNI )

SISTEMATSKI PREGLEDI ĆE SE ODRŽAVATI U AMBULANTI ŠKOLSKE MEDICINE U OSNOVNOJ ŠKOLI ŠIME BUDINIĆA NA VOŠTARNICI,A AMBULANTA SE NALAZI NA DONJOJ BOČNOJ  STRANI ŠKOLSKE ZGRADE KAD SE IDE SA MOSTA NA BRANIMIRU I OD MALE POŠTE PREMA KAUFLANDU . ( ulica Put Šimunova 4, tel: 305 – 436 ( može se zvati 13.,14.,20.i 21. svibnja u popodnevnoj smjeni, te 15.,16., i 17.,svibnja u jutarnjoj smjeni ),  A SLUČAJU DA NAKNADNO NETKO NEŠTO TREBA ZVATI U NAŠU AMBULANTU BIOGRAD NA MORU, NA 386-820.

STUDENTI SU SA SOBOM DUŽNI PONIJETI OBAVEZNO:

  • KEMIJSKU OLOVKU
  • ZDRAVSTVENU ISKAZNICU

PREGLEDI ĆE SE OBAVLJATI PREMA NIŽE NAVEDENOM RASPOREDU.

                                 dr. MARIJA IVANKO,spec.školske medicine

                                  ANASTAZIJA NARANČIĆ, bacc.ms.

SESTRINSTVO, AK GOD. 2018/2019

 

REDNI

BROJ

IME

PREZIME

TERMIN SISTEMATSKOG PREGLEDA

 

 

 

 

1.

Karla

Bačelić

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

2.

Laura

Begović

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

3.

Nikolina

Bezhi

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

4.

Borna

Cvečić

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

5.

Ivana

Čulina

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

6.

Vanesa

Desnica

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

7.

Katarina

Eškinja

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

8.

Lucia

Franov

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

9.

Karmen

Gabrilo

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

10.

Domagoj

Grdović

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

11.

Dorotea

Grdović

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

12.

Krunoslav

Grebenar

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

13.

Martina

Grginović

UTORAK, 21.05.2019. U 15,00 h

 

 

 

 

1.

Matea

Gverić

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

2.

Katarina

Kalmeta

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

3.

Josipa

Karaban

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

4.

Tomislav

Katić

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

5.

Anamarija

Kekez

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

6.

Stefani

Kolenda

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

7.

Josipa

Marić

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

8.

Nikola

Marinović

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

9.

Dajana

Mezak

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

10.

Paula

Mihatov

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

11.

Manuela

Miklaj

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

12.

Martina

Miše

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

13.

Maja

Mlakić

UTORAK, 21.05.2019. U 16,00 h

 

 

 

 

1.

Lucija

Modrić

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

2.

Mate

Rukavina

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

3.

Luka

Smokrović

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

4.

Pino

Šale

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

5.

Anđela

Šipić

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

6.

Marko

Tojčić

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

7.

Martina

Tokić

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

8.

Paula

Tomičić

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

9.

Laura

Trojić

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

10.

Ana

Umiljenović

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

11.

Ivana

Valentić

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

12.

Marta

Vidas

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

13.

Tiana

Vulin

UTORAK, 21.05.2019. U 17,00 h

Theme picker