European Heritage Young Professionals Forum

Europski forum za mlade profesionalce iz područja baštine održat će se sljedeći tjedan  u Zadru. Forum organizira UNESCO, a teme Frouma su vezane uz očuvanje materijalne i nematerijalne baštine u europskom kontekstu. Kao što je i navedeno u priloženom letku, predviđeno je sudjelovanje studenata Sveučilišta u Zadru u dvije aktivnosti, od kojih će se jedna održati u Arsenalu, u utorak, 21. svibnja 2019. godine od 15,45 do 16,30 sati, a druga će se održati u petak, 24. svibnja 2019. godine od 9,00 do 13,00 sati. Lijepo vas molimo da ovu informaciju proslijedite vašim studentima uz preporuku za sudjelovanje studenata u navedenim aktivnostima. Također, svi su dobrodošli i na ostale aktivnosti koje će se održati u sklopu Foruma.

FORUM