Obilježavanje 1. Dana djece s teškoćama u razvoju i njihovih roditelja

Odjel za zdravstvene studije Sveučilišta u Zadru, Udruga za autizam Zadar, Udruga za Down sindrom Zadarske županije, Studenstko savjetovalište Sveučilišta u Zadru, Dječji vrtić Latica, Osnovna škola Voštarnica-Zadar, Centar za pružanje usluga u zajednici Mocire, Kabinet za ranu intervenciju Caritasa Zadarske županije,  Udruga odgajatelja Maraške i Udruga mladih Ahimsa u razdoblju od 18. 3. 2023 do 02. 04. 2023.  obilježavaju Dane djece s teškoćama u razvoju i njihovih roditelja

U okviru ove manifestacije, u našem gradu odvijati će se niz aktivnosti s ciljem senzibilizacije društvene zajednice za potrebe djece i roditelja. Moto manifestacije "Uključi me ... i ja mogu" stavlja naglasak na jačanje društvenih kapaciteta za inkluzivno djelovanje i ostvarivanje najviših potencijala djece s teškoćama u razvoju i njihovih roditelja.

Program obilježavanja po danima dostupan je OVDJE.

Pridružite nam se i budite dio inkluzivne podrške djeci s teškoćama u razvoju, njihovim roditeljima i svim osobama s invaliditetom.