ONLINE UPISI - DIPLOMSKI STUDIJ SESTRINSTVO

Upisi u prvu godinu diplomskog studija Sestrinstvo obavljaju se online.

Potrebno je u cijelosti ispuniti online Prijavni list (na dnu ovog dokumenta) i učitati sljedeće dokumente:

1. skenirani primjerak obje strane važeće osobne iskaznice u PDF formatu,

2. Obrazac za izradu e-indeksa/studentske iskaznice u formatu Word datoteke.

Preduvjet za pristup online Prijavnom listu je posjedovanje važećeg Google korisničkog računa (Gmail). Molimo Vas da prije pristupanja online prijavnom listu pripremite dokumente koje je potrebno učitati. Datoteke je potrebno imenovati na način „ime_prezime_naziv dokumenta“, npr. „hrvoje_horvat_OI“ za osobnu iskaznicu, odnosno „hrvoje_horvat_iksica“ za e-indeks/studentsku iskaznicu.

Molimo vas da se za potrebe obrasca za izradu e-indeksa/studentske iskaznice sami fotografirate, vodeći računa o oštrini, osvjetljenju i bijeloj pozadini. Kao dobar primjer kako fotografija za studentsku iskaznicu treba izgledati može poslužiti fotografija s osobne iskaznice.

Studenti koji su prijediplomski studij završili na nekom drugom visokom učilištu uz prethodno navedene dokumente trebat će učitati i potvrdu o završetku prijediplomskog studija, prijepis ocjena te upisni list.

Napomena: Osim fizičkog skenera, za skeniranje dokumenata moguće je koristiti i bilo koju od besplatnih aplikacija za pametne telefone koja se nudi na Google Play Store/App Store.

Nakon ispunjavanja prijavnog lista vašu će prijavu pregledati djelatnici tajništva i povratno vam se javiti u najkraćem mogućem roku, a daljnja uputstva zaprimit ćete putem e-maila.

Upisi pristupnika koji su završili prijediplomski studij do 27. rujna 2024. i imaju upisni broj obavljat će se od 1. do 8. listopada 2024.

Pristupnici koji su se prijavili u sustav NISpDS, a završili su prijediplomski studij nakon 27. rujna 2024., upisivat će se unutar propisane kvote od 9. do 11. listopada 2024.

Prijavnom listu možete pristupiti putem niže navedene poveznice.

Napominjemo kako ista osoba obrazac može ispuniti i poslati samo jednom, stoga vas molimo da svoje prijave ne šaljete unaprijed, već da pričekate objavu konačnih rang lista i provjerite svoj rezultat na njima.

Odjel za zdravstvene studije: Prijavni list - Sestrinstvo

Obrazac za izradu studentske iksice

Upisni list za studente koji su prijediplomski studij završili na drugom visokom učilištu