Dana, 30.3.2023. u 12 sati u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru (na Rivi), sklopu manifestacije "Dani djece s teškoćama u razvoju" koju organizira Odjel za zdravstvene studije, održati ce se Stručni panel na temu "Inkluzija djece s teškoćama u razvoju i njihovih roditelja".

Budući da je ova  manifestacija jedinstvena i do sada nismo imali priliku sudjelovati u nečem sličnom jer se ovakav oblik manifestacije po prvi puta održava u Republici Hrvatskoj, pozivamo  Vas da svojim prisustvom podržite nadolazeći stručni panel na kojem će biti ključni stručnjaci koji se bave ovim područjem.

Pridružite se i budite dio inkluzivne podrške!