UPIS U 1. GODINU PRIJEDDIPLOMSKOG STUDIJA SESTRINSTVO U JESENSKOM ROKU

Upisi u jesenskom roku odvijat će se online od 19. do 22. rujna 2024. do 15:00h te je potrebno imati gmail adresu.

Pristupnici trebaju u cijelosti ispuniti online Prijavni list i učitati (uploadati) sljedeće dokumente:

1. skenirani primjerak osobne iskaznice (prednja i stražnja strana)
  2. fotografiju za e-indeks (iksicu)

Fotografija mora biti u JPEG formatu (1:1), dovoljno velike dimenzije da bude jasna (rezolucija mora biti 300x300px i 300 DPI). Pozadina iza osobne fotografije treba biti bijela, položaj glave kao za osobnu iskaznicu. Ne smiju se koristiti filteri za uljepšavanje.  Ukoliko se fotografirate u foto studiju tražite da vam se pošalje digitalna fotografija na mail.

Fotografije koje ne budu u skladu sa svim pravilima mogu biti odbijene ili se prilikom pokušaja ostvarivanja određenog prava to pravo može odbiti odnosno uskratiti zbog nepravilnosti na dokumentu.

Molimo vas da prije pristupanja online prijavnom listu pripremite skenirane primjerke dokumenata koje je potrebno učitati (uploadati). Datoteke je potrebno imenovati na način „ime_prezime_naziv dokumenta“, npr. „hrvoje_horvat_OI“ za osobnu iskaznicu, odnosno „hrvoje_horvat_iksica“ za e-indeks/iksicu Potrebno je učitati (uploadati) kao word datoteku.

Napomena: Osim fizičkog skenera, za skeniranje dokumenata moguće je koristiti i bilo koju od besplatnih aplikacija za pametne telefone koja se nudi na Google Play Store/App Store.

Nakon ispunjavanja Prijavnog lista vašu će prijavu pregledati djelatnici Tajništva i povratno vam se javiti s daljnjim uputama.

Uplatnice za upisninu/školarinu primit ćete na e-mail. Sva komunikacija odvijat će se putem e-maila, stoga vas molimo da u prijavi navedete valjanu e-mail adresu.

Prijavljivati se možete 0-24h unutar zadanih datuma koji su navedeni, a zadnji dan upisa 22. rujna 2024. prijave su moguće do 10:00h. Molimo imajte na umu da će sve prijave podnesene nakon završetka radnog vremena biti obrađene idući radni dan.

Prijavni list za jednopredmetni studij – Odjel za zdravstvene studija

Sestrinstvo